Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Hamam & Sauna & Fitness

Fitness salonumuzda,kullanımı kolay egzersiz aletlerimiz ile kardiovasküller, vücut şekillendirme, spor branşlarına yönelik egzersizler yapılabilmektedir.Ayrıca, Saunamız ve Türk Hamamızda günün yorgunluğunu atabilir, Türk Hamamında geleneksel kese ve Uzman Masörlerimizden Masaj hizmetini ücret karşılığında alabilirsiniz. (Masaj için lütfen randevu alınız.)Otelde misafirlerimizin ücretsiz olarak faydalanabileceği fitness merkezimiz, hafta içi 09:00 ile 22:00, hafta sonu ise 09:00 ile 20:00 arası hizmet vermektedir.

01

Hizmetlerimiz

Restaurant

Demir Hotel, tüm misafirlere bölgesel lezzetleri tattırmak için farklı seçenekler sunmaktadır. Keyifli ve yöresel tarihi ile içiçe mekanımızda günün her saati damak zevkinize uygun seçenekler sunmaktadır.200 kişi kapasiteli Restaurant’ımızda A’la Carte ve Toplu Yemek organizasyonlarınız için hizmetinizdedir.

02

Hizmetlerimiz

Oda Servisi

Yemek ziyafetini, konforlu odalarında tecrübe etmek isteyen misafirlerimiz için zengin içerikli oda servisi menüsü hizmet vermektedir.

03

Hizmetlerimiz

Toplantı & Konferans

Demir Hotel, Diyarbakır ilimizin en eski yerleşim ve tarihi mekanlarının yer aldığı Sur ilçemizde, merkezi bir konumda olup, Ulu Cami, Dört Ayaklı Minare ve Hz. Süleyman Cami’sine yürüme mesafesindedir.Otelimiz, 350 kişilik Balo salonu, 200 kişilik Restaurant ve toplantı salonu, 100 kişilik Firuz toplantı salonu ile 16 kişilik VIP toplantı salonları, toplantılar ve benzeri etkinlikler için tercih edilecek ideal yerlerden biri olup, teknolojik ortam, işitsel ve görsel donanımlara sahiptir. Yüksek hızlı internet erişimi ve zengin ikram seçenekleri ile profesyonel hizmet anlayışı en üst seviyesindedir.

04

Hizmetlerimiz

Düğün & Nişan

Düğün, Nişan veya Kına organizasyonlarımızda hizmet anlayışının ayrıcalığını Demir Hotel le yaşayacaksınız. Hatıralarınızda yer edinecek etkinlikleriniz için Demir Hotel 350 kişilik Balo salonu ile teknolojik işitsel ve görsel donanımlara sahiptir.Profesyonel Müzik ekibi, Kamera ve Fotoğraf çekim ekipleri ile düğün organizasyonlarını mutlu şekilde sonlandırır.Konuklarına organizasyon, etkinlik planlama ve ikram gibi alanlarda her türlü yardımı sunan profesyonel bir ekibe sahiptir. Ekibimiz, beklentilerinizi en üst seviyede karşılayacak hizmet anlayışı ile hep en önde olacaktır.

Satış numarası : (+90 (536) 743 88 10) 

05

Hizmetlerimiz

Catering

Her türlü açılış, Lansman, Davet, Tanıtım ve Kokteyl organizasyonlarında, uzman personeli ve seçilen menüye uygun özel ekipmanlar ile zevkinize uygun seçenekler sunmaktayız.Ev sahipliğini üstlendiğiniz organizasyonlarınızda başlangıçtan bitişe kadar olan tüm ikram ve servis gereksinimlerinize çözüm sağlamaktayız. Demir Hotel imzasını taşıyan lezzet, sunum ve yüksek kalite ile hizmet vermektedir. Deneyimli profesyonel catering ekibimiz, 50-1000 kişiye kadar resepsiyonları organize edebilmekteyiz.

06