What are you looking for?

Toplantı & Konferans

Demir Hotel, Diyarbakır ilimizin en eski yerleşim ve tarihi mekanlarının yer aldığı Sur ilçemizde, merkezi bir konumda olup, Ulu Cami, Dört Ayaklı Minare ve Hz. Süleyman Cami’sine yürüme mesafesindedir.

Otelimiz, 350 kişilik Balo salonu, 200 kişilik Restaurant ve toplantı salonu, 100 kişilik Firuz toplantı salonu ile 16 kişilik VIP toplantı salonları, toplantılar ve benzeri etkinlikler için tercih edilecek ideal yerlerden biri olup, teknolojik ortam, işitsel ve görsel donanımlara sahiptir. Yüksek hızlı internet erişimi ve zengin ikram seçenekleri ile profesyonel hizmet anlayışı en üst seviyesindedir.

Aynı anda 650 kişiyi ağırlama kapasitesine sahiptir. Bünyemizde bulunan Dara Mezopotamya Mutfağı ile yerel lezzetleri sizlere 450 kişilik kapasitesiyle sunabilmektedir.  http://www.dara-rest.com

Mutluluğunuzu paylaşacağınız dostlarınızla, değer verdiğiniz bir etkinlik veya toplantı için her türlü isteğinize cevap verebilecek servis kalitesi ve birbirinden özel menü seçenekleriyle, yükselen heyecanımızla ve profesyonel hizmetimizle sizlerin yanında olmaktan mutluluk duyarız.

Demir Hotel; Kongre Toplantı ve Balo Salonları

Safir Balo Salonu (350 kişilik)

Safran Restaurant (200 kişilik)

Firuze Toplantı Salonu (100 kişilik)

VIP Toplantı Salonu (16 kişlik)

Dara Mezopotamya Mutfağı ( 450 kişilik )